Mesaj gönder
Çin Kahve Paketleme Torbaları Üretici
Bizimle iletişim kur

İlgili kişi : Nana Liang

Naber : +8613500113280

Free call

CXpack Özel ambalaj baskı sadece bir teknoloji değil, aynı zamanda bir sanat biçimidir

December 4, 2023

hakkında en son şirket haberleri CXpack Özel ambalaj baskı sadece bir teknoloji değil, aynı zamanda bir sanat biçimidir

2023'lerin on yılında ambalaj tasarımının yaratıcı dalgasını takip eden tasarımcılarımız, çeşitli malzemelerle basılı ambalaj tasarımlarına hayat veriyorlar.Lüks bir his yaratmaya yardımcı olmak için grafik elemanları ve hatta renk paletleri, sofistikelik ve göz alıcılık, ürününüzü sadece bir bakışla almanın yüzdesini arttırıyor.

2023 yılı sona erdiğinde, salgın sırasında ev içi alışveriş deneyimini yükseltmek, e-ticaretin zamanı.CX Pack, her ürün ambalajına en son trendleri uygulamak için markalarla yakından çalıştı.Herhangi bir işletmenin potansiyel müşterilerini çekmede önemli bir rol oynayacak olan bu heyecan verici eğilimlerin her birine göz atın.

Fortune 500 markaları ile işbirliği
hakkında en son şirket haberleri CXpack Özel ambalaj baskı sadece bir teknoloji değil, aynı zamanda bir sanat biçimidir  0hakkında en son şirket haberleri CXpack Özel ambalaj baskı sadece bir teknoloji değil, aynı zamanda bir sanat biçimidir  1

Farklı türde dönüşümleri gösteren ayrıntılı resimler markalarınızın unutulmaz olmasına yardımcı olabilir.Bu tür ambalajlar sadece markaların veya ürünlerin hikayesini anlatmakla kalmaz aynı zamanda sanat nesnelerine de dönüşür..

1.Ambalaj Baskı bir sanat türüdür

Tüketiciler seçeneklerle ve çok sayıda marka ve ürünle bunalmış olacaklar.Markalar için müşterileriyle yankılanan benzersiz ve anlamlı bir şey yaratmak daha da zor olacak.İşte bu yüzden büyüleyici fikirler gösteren usta tasarımlar var.sanat biçimi"Son zamanlarda en büyük basılı ambalaj trendlerinden biri olmaya hazır.

2.Minimalist stilleri

Belki de bu terimi ev dekorasyonunda sık sık duyuyorsunuz, ama 2023'te,O...Minimalist tasarımBu eğilim basılı ambalajlara serin ve keskin bir his veriyor.BasitlikBir sonraki seviyeye.Bu, renk yığımı yoluyla müşterileri çekme çağının ötesine geçiyor. Minimalist renk tonları tüketicilerin alışveriş yaparken markasını doğrudan görmelerini sağlıyor.Böylece daha belirgin bir marka etkisine ulaşmak.

Şimdiye kadar, bu eğilim en memnun modern ve taze ürünleri alıcılara sunmak için çok iyi kullanılmıştır.

hakkında en son şirket haberleri CXpack Özel ambalaj baskı sadece bir teknoloji değil, aynı zamanda bir sanat biçimidir  2

3Geleneksel ürünler için yaratıcı formlar

Tabii ki, eğer geleneksel ürünleriniz zaten belirli bir marka etkisine sahipse ve aynı zamanda bir müşteri tabanına sahipse.Yenilikçi marka ürünlerinin ambalaj şeklini seçebilir ve daha benzersiz baskı ve ambalaj yaratıcılığını benimseyebilirsinizBu ambalajın en etkili kullanımı, marka imajını güçlendirmek ve marka hikayesini anlatmak için marka için yapıcı formlar kullanmak olacaktır.

hakkında en son şirket haberleri CXpack Özel ambalaj baskı sadece bir teknoloji değil, aynı zamanda bir sanat biçimidir  3

 

Tasarımcılarımız her zaman yeni formlar arıyor. Her yıl, farklı paket biçimleriyle oynayan birçok konsept görebiliyoruz.Birçok gerçek projenin halihazırda raflarda olduğu ve bize geleneksel ürünler için yeni yapıcı şekiller gösteren birçok proje var..

4Renklerin parılmasına izin veren şeffaflık

Birçok ürün, örneğinÜcret veya atıştırmalıklarBu nedenle, markaların ürünlerinin renginden yararlanıp basılı ambalaj tasarımlarına dahil etmeleri beklenmektedir.Bir ürünün rengini gösteren şeffaf ambalaj kullanmak her iki tarafın da kazanması olabilirBu, markaların tasarım sürecine daha fazla yaklaşmalarına ve ürünlerinin en son ambalaj tasarımıyla görsel ilgiden veya etkiden fedakarlık etmeden merkezde durmalarına izin verir.

hakkında en son şirket haberleri CXpack Özel ambalaj baskı sadece bir teknoloji değil, aynı zamanda bir sanat biçimidir  4

Önümüzdeki yıllarda, daha fazla marka şeffaflıkla deney yapacak.Şeffaf malzemelerden katmanlı tasarım elemanları oluşturmak ve marka ürününün içine döküldüğünde kontrast eklemek ve bu unsurları patlatmak için ürünlerin rengini tasarım özelliği olarak kullanmak.

Şimdi, önümüzdeki yıllarda basılı ambalaj dünyasına hakim olacak eğilimleri biliyorsunuz.Tek yapmanız gereken bu eğilimleri benimsemek ve ambalaj tasarımınızı bir sonraki seviyeye taşımak için kullanmak.Tasarımcılarımız sizin için özel ambalaj tasarımları oluşturabilir.İşte burada. ya da herhangi bir sorunuz varsa,ulaşmak içinBizDaha fazla bilgi için.

 
Bizimle temasa geçin

Mesajınız Girin