Mesaj gönder
Çin Kahve Paketleme Torbaları Üretici
Bizimle iletişim kur

İlgili kişi : Nana Liang

Naber : +8613500113280

Free call
Guangdong Changxing Printing Service Co., Ltd.

En İyi Ambalaj Ürünlerini Yapmaya Kararlıyız

Guangdong Changxing Printing Service Co., Ltd.
<-Video Images->
Şirket ayrıntıları:
Ana Pazar: Kuzey Amerika, Güney Amerika , Batı Avrupa, Doğu Avrupa, Doğu Asya, Güneydoğu Asya, Orta Doğu, Afrika, Okyanusya, Dünya çapında
İş türü: Üretici, Dağıtıcı/toptancı, Şirket ticaret, Satıcı
Markalar: Changxing PAKETİ No. Çalışanları: 100~110
Yıllık satış: 15 million-20 million Yıl kurulan: 1992
İhracat p.c: 80% - 90%
Fabrika turu > Kalite kontrol >
Giriş

Guangdong Changxing baskı hizmetleri Co., Ltd 1992 yılında kuruldu.Shantou'daki Chaoshan Otoyolunda bulunan, yaklaşık 10000 metrekarelik alanı kaplayan, coğrafi konumu mükemmel ve kolay.Üretim ve maketing. WAvrupa, Amerika ve diğer dünya pazarlarına farklı yapılara sahip yüksek kaliteli laminatör torbaları, filmler ve etiketler üretme konusunda 30 yıldan fazla deneyime sahip.Güneydoğu Asya Yeni Zelanda ve Avustralya.

 

Şirketimiz, profesyonel ekip hizmeti ve mükemmel tasarım konseptleri sayesinde Fortune 500 şirketleriyle birçok kez işbirliği kurdu.Ürünlerimiz BRC Global Paketleme Standartı Sertifikaları ileGıda ile temasa geçmek için FDA ve Quality Safe sertifikalı ve hükümetten ticari marka baskı lisansı aldık.

 

Çin Guangdong Changxing Printing Service Co., Ltd. şirket Profili 0

 

 

Changxing'in prensibi size uygun fiyatlı ambalaj çözümleri, rekabetçi fiyatlar, sürekli ve zamanında teslim etme kapasitesi sunmaktır.Un ve tortilla ambalajı ve ürünlerin tazeliğini sağlamak için ilgili tüm gıda içeriği endüstrisiYetişkin, deneyimli, tamamen entegre ve modern üretim tesisleri ve profesyonel tavsiyeler almak için yüksek nitelikli uzman bir ortak olarak bizi seçin.Bir teklif veya işinize nasıl yardımcı olabileceğimizi tartışın..

 

Birinci sınıf ekipman ve yönetim yüksek kaliteli ürünlerin garantisi.Japonya'nın Buzouno ekstrüzyon laminatörüne sahibiz, İtalya'dan ithal edilen kuru ve çözücü içermeyen yüksek hızlı laminasyon makinesi, yüksek hızlı kesme makinesi, Japon IWASEI torba makinesi,Yüksek hızlı kalite kontrol makinesi, yanlısı kilitli çanta dahil olmak üzere çeşitli tür çantalar üretme yeteneğine sahip sağlam teknik yeteneklere sahip profesyonel bir üretim ekibi tarafından çalıştırılır., merkezi mühürlü torba, dörtlü mühürlü torba, direk fermuar torba, tüp torba, düz alt torba ve çeşitli yapıya sahip ambalaj filmi.

 

Geçmiş

1992 yazında Shunchang Liang, endüstrideki en yüksek kalitede esnek ambalaj sağlamayı amaçlayan Changxing Packaging'i kurdu.

 

Çin Guangdong Changxing Printing Service Co., Ltd. şirket Profili 0

 

Zamanla, Changxing Packaging, sürekli olarak güvenilir ve yüksek kaliteli esnek ambalaj malzemesi sağlayarak bir itibar kazandı.Olumlu ağızdan ağza, müşterilerin sadık takipçisine ve istikrarlı büyümeye yol açtı.

Changxing Paketleme'de prensibimiz başkalarının başarılı olmasına yardım etmek.Toplum ve çalışan arkadaşlarımızChangxing Packaging'in hizmet etmeye, öğrenmeye ve büyümeye istekli insanlar için en iyi iş yeri olacağına inanıyoruz.

  • Sergi

Çin Guangdong Changxing Printing Service Co., Ltd. şirket Profili 1

Hizmet

CHANGXING, sürekli gelişme, iyileştirme ve sürekli yüksek kaliteye bağlılık, müşterilerimize sürekli başarı sağlayan bir rekabet avantajı sağlar.Markaların eşsiz ambalaj fikirlerini hayata geçirmelerine yardımcı olduk.Yaratıcı konseptten bitmiş ürünlerin teslimatına kadar, kaliteye, hizmete ve zamanlamaya bağlıyız.

  • Özelleştirme Süreci

Çin Guangdong Changxing Printing Service Co., Ltd. şirket Profili 0

 

Ekibimiz

30 yıldan fazla bir süredir baskı ve ambalaj sektöründe çalışıyoruz. Bu da ekibimizin ambalaj ürünleri ve tasarım yeteneği hakkında profesyonel bir bilgiye sahip olduğu anlamına gelir.Böylece size en iyi OEM / ODM hizmetini sunabilirizLütfen bize mesaj bırakıp tam olarak ne istediğinizi bildirin.

 

Çin Guangdong Changxing Printing Service Co., Ltd. şirket Profili 0

Bizimle temasa geçin

Mesajınız Girin