Mesaj gönder
Çin Kahve Paketleme Torbaları Üretici
Bizimle iletişim kur

İlgili kişi : Nana Liang

Naber : +8613500113280

Free call
Üretim hattı

 

En üst düzey yönetim ile tamamen entegre ve modern üretim tesisleri, en üst düzey ürünlerin üretilmesinin garantisi.Şirketimiz dünya lider bilgisayar kontrollü yüksek hızlı baskı makinesi var baskı hızı 300mm'den fazla ve

Çeşitli poşet türlerini ve ürünün çeşitli malzeme yapısını üretmek için güçlü bir teknik yeteneğe sahip profesyonel bir üretim ekibi.

Guangdong Changxing Printing Service Co., Ltd. fabrika üretim hattı 0

 

Yüksek hızlı çözücü olmayan kompozit makine
İtalya'dan getirilen NORDMECCANCA soventess laminatörü, soventsiz yapıştırıcı kullanan çok katmanlı kompozit bir kompozit cihazdır.solventsiz kalıntıları nedeniyle gıda ve ilaç ve günlük ihtiyaçlar ve diğer endüstrilerde yaygın olarak kullanılır, enerji tasarrufu ve çevre koruması.

 

Temizlik Atölyesi
Temizleme atölyesi, ilaç ambalajının uluslararası üretim standartlarına sıkı sıkıya uyarak uygulanmaktadır.En iyi ilaç paketinin üretimini sağlamak için en iyi sınıf hijyenik ortam ile

 

Kompozit makine

İtalya'dan getirilen NORDMECCANCA soventess laminatörü, soventsiz yapıştırıcı kullanan çok katmanlı kompozit bir kompozit cihazdır.solventsiz kalıntıları nedeniyle gıda ve ilaç ve günlük ihtiyaçlar ve diğer endüstrilerde yaygın olarak kullanılır, enerji tasarrufu ve çevre koruması.

 

Guangdong Changxing Printing Service Co., Ltd. fabrika üretim hattı 1

OEM / ODM

Tüm OEM/ODM projelerini memnuniyetle karşılar

Herhangi bir OEM / OEM entegrasyonunu parlak bir başarı haline getirmek için deneyime, yeteneğe ve Ar-Ge kaynaklarına sahibiz!Changxing Pack, kavramlarınızı ve fikirlerinizi baskı ve ambalaj çözümlerine getirme yeteneğine sahip son derece çok yönlü bir Çin üreticisidir.Tasarımın ve üretiminin tüm aşamalarında, konseptten sonuna kadar, endüstri düzeyinde ürünler ve hizmetler sunmak için çok odaklı bir çabada bireyler ve şirketlerle çalışıyoruz.

Müşteri bize konsept bilgileri ve ayrıntılı özellikleri sağladıktan sonra, proje başlamadan önce tasarım, prototipleme ve birim başına tahmini maliyet için toplam maliyeti bildiririz.Changxing Pack, müşterilerden memnun kalana ve tüm orijinal tasarım gereksinimleri karşılanana kadar onlarla çalışacaktır., ve ürün müşterilerin beklentilerini tam olarak karşılıyor.

Changxing Pack ISO9001 ve BRC sertifikalı bir şirket.ve ürünlerin üretiminin her aşamasında sıkı kalite kontrollerinden geçmesini sağlar.

 

Guangdong Changxing Printing Service Co., Ltd. fabrika üretim hattı 0

Ar-Ge

Ekibimiz, yenilikçi ve yeni dünya ürünlerine entegre olmak için yeni teknolojileri araştırıp geliştirme konusunda 30+ yıllık deneyime sahiptir.

 

Biz karmaşık yeni bir teknolojiyi ele alma konusunda uzmanız. Bilim üzerine kurulu bir konsept olarak, üniversite doktora tezi olarak ya da bir beyaz kağıt olarak başlayabilir.ve ticari bir ürüne dahil edilebilecek uygulanabilir bir tasarıma dönüştürmek.

 

Teknolojiler hazır olduğunda, elektronik, mekanik ve yazılım mühendisliği yeteneklerimizi, piyasaya sürülmeye hazır, tamamlanmış bir ticari ürün tasarlamak için kullanabiliriz.

 

Ekibimiz, çoklu endüstrilerde ve mühendislik disiplinlerinde geniş bir tecrübeye sahiptir ve en iyi araştırma ve geliştirme planını geliştirmek için entegre bir yaklaşım izlemek için bunları bir araya getiririz.Ayrıca ekibimizden çok daha fazla yeteneğimiz var.; karmaşık teknoloji geliştirme projelerinde başarı faktörlerini en üst düzeye çıkararak, gerekirse üniversitelerden ve endüstriden konuyla ilgili uzmanları dahil etmek için ağımızı genişletiyoruz.

 

Bizimle temasa geçin

Mesajınız Girin